OGRÓD? ZIOŁA? KWIATY?#GREEN TOWER

GREEN TOWER to pionowe wieże pełne niezwykłości. Od ziół poprzez kolorowe kwiaty, a na pnączach kończąc. A to wszystko jedynie na ułamku miejsca, które zajmuje klasyczny ogród! Podaruj sobie zdrowie i świeżość dopiero co zerwanych roślin. Zapraszamy do krainy kreowanej przez GREEN TOWER!

świeże

ekologiczne

zdrowe

oszczędne

x

GREEN TOWER to wiele wariantów kolorystycznych i technicznych.
Oferujemy podstawowe kolekcje: Carbon, Lea, Chrome, Copper, Rust i Bamboo.

carbon
etna
lea
violet
x

GREEN TOWER to przede wszystkim różnorodność. W 16 otworach możesz umieścić swoje ulubione rośliny. Od bazylii, poprzez truskawki a na pnączach kończąc. Już nie ogranicza Cię miejsce i ilość potrzebnych do posadzenia doniczek. GREEN TOWER zaoszczędzi Twój czas i pieniądze!

x

Woda spływając od góry do dołu odżywia rośliny Pozwalając na zrównoważony i optymalny wzrost. W wieży instalowane są specjalne maty magazynujące wodę co pozwala na ograniczenie częstotliwości podlewania roślin.

x

Urządzenie ogrodnicze GREEN TOWER mocowane jest w specjalnej odpornej na warunki atmosferyczne grubościennej donicy. Aby zapewnić większą stabilność urządzenia zalecamy wypełnić donicę piaskiem, ozdobnymi kamieniami lub gipsem. Uchroni to nasze urządzenie przed przewróceniem podczas gwałtownych podmuchów wiatru. Możesz również wybrać wersję do wkopania donicy w ziemię.

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

Po prostu wypełniasz urządzenie żyzną ziemią, następnie w odpowiednio do tego zaprojektowane otwory sadzisz swoje ulubione rośliny. Podlewasz od góry i cieszysz się swoimi świeżymi ekologicznymi i przede wszystkim zdrowymi warzywami i ziołami!

NIE CZEKAJ kup teraz

Masz małą działkę lub ogród? Chcesz posadzić wiele różnych roślin, ale zawsze brakuje Ci miejsca. Rozwiązaniem Twojego problemu jest urządzenie GREEN TOWER!

Możesz z powodzeniem umieścić je bezpośrednio w ziemi lub w dedykowanej donicy. Urządzenie GREEN TOWER pozwoli Ci cieszyć się smakiem świeżych ziół i owoców w zaciszu Twojego domu.

Jesteś gotowy na rewolucję?